Masz pytanie - zadzwoń +38 (067) 789 04 86 +38 (093) 264 73 76

 

 Партнерам           Про нас

 

Відповіді на питання, які не ввійшли в презентацію, Ви можете переглянути нижче:

 

Хто може продавати такі екскурсії?
Ми відкриті до співпраці і надаємо можливість будь-кому спробувати продавати наші екскурсії. Звичайно, туристичні фірми мають найбільші можливості для успішної співпраці між нами. В першу чергу ми шукаємо партнерів в різних містах України.
Яку винагороду Ви пропонуєте для партнерів?
На початку такої співпраці - це 30 % комісійних. Погодьтеся - це хороший пасивний дохід при мінімальних затратах з Вашої сторони. Для партерів, які продають більше 10 екскурсій за місяць - індивідуальні умови!
Ми вже маємо приймаючу сторону у Львові, як нам бути?
Якщо Ви вже працюєте з туроператором у Львові, який приймає Ваших туристів, то наші екскурсії будуть гарним доповненням для Ваших клієнтів та додатковим заробітком для Вас. Перегляньте наш основний сайт www.lvivhotel.com - ми впевнені, що зможемо запропонувати Вам кращі програмки та ціни.
Важко зрозуміти для кого такі екскурсії, хто є потенційним клієнтом?
Основним клієнтом є туристи у віці 18 - 40 років. Це "сучасні" та частково вільні люди які люблять і користуються гаджетами. Оскільки індивідуальні туристи подорожують найчастіше у складі 3-5 чоловік - то власне наші екскурсії допоможуть їм цікаво і недорого провести час у Львові.
Як бути і за якими цінами продавати Ваші екскурсії групам та корпоративним клієнтам?
Для груп від 10 осіб у нас діють спеціальні ціни та пакети. Ми не публікуємо їх на сайті - вони лише для партнерів, надішлемо Вам на електронку.
Які формати екскурсії у Вас присутні і як не помилитися у виборі?
З самого початку ми робили акцент на екскурсіях з елементами квесту, як виявилося що це лише для активних туристів. Тепер ми запустили більш звичні ( класичні ) екскурсії, які допомагають зрозуміло і вільно гуляти по Львову та бути незалежними від різних обставин. В будь-якому випадку ми стараємося задовільнити побажання масового туриста в арсеналі якого смартфон та інтернет. Тому очікуйте нових незвичних екскурсій та маршрутів!
Як проходить розрахунок з партнерами?
Варіант перший: Ваш клієнт оплачує онлайн на нашому сайті і ми Вам повертаємо комісію. Варіант другий: Ви отримуєте від клієнта повну вартість за екскурсії а у визначений термін повертаєте нам суму за мінусом комісії.
Підтримка туристів після проплати?
Всі туристи які придбали екскурсії можуть звернутися до нас, якщо виникли питання до початку їх проходження, а також під час, за телефонами які вказані на сайті www.to.lviv.ua Телефони активні і на вихідні!
Які методи реклами Ви порадите для найбільших продаж?
Звичайно це спілкування з клієнтами по телефону або в офісі. Наші екскурсії - це новий формат відпочинку у Львові, тому у туристів виникають питання на які Вам потрібно відповісти.
Як пасивно заробляти на таких екскурсіях?
В першу чергу потрібно поставити банери в себе на сайті та в групах соціальних мереж. Це звичайно пасивний спосіб але приносить певний ефект - все залежить від відвідуваності. Макети банерів ми Вам надамо або розробимо до Ваших вимог.
Як я буду знати про свою успішність?
Як і у всіх операторів у нас також є кабінет партнера де буде відображатися вся статистика. Ми з задоволенням поділимося своїми напрацюваннями і методами продаж таких екскурсій.
Мені цікава ваша ідея, чи можна придбати у Вас франшизу?
Напишіть нам листа. Ми обов'язково обговоримо таку можливість та деталі співпраці. Не у всіх містах це можна реалізувати, все залежить від розташування туристичних пам'яток та об'єктів поблизу один одного. to.lviv.ua/ua/city

 

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо Ви бажаєте продавати наші екскурсії.

З повагою, Ковальчук Тарас (+380932647376)